Svatební balíčky


Svatební balíček Basic


Během svatebního dne se Vám budu naplno věnovat 4 hodiny, což obvykle zahrnuje dokumentaci šatů, příprav nevěsty, obřadu a prvních novomanželských zamilovaných fotografií.

Součástí tohoto balíčku je celkem 250 ručně retušovaných fotografií. Fotografie obdržíte v nejvyšší kvalitě pro tisk a též i ve velikosti pro web.

Poptat termín

Svatební balíček Medium


Během svatebního dne se Vám budu naplno věnovat 7 hodin, což obvykle zahrnuje dokumentaci příprav, obřadu, prvních novomanželských zamilovaných fotografií, hostiny, či krájení dortu .

Součástí tohoto balíčku je celkem 450 ručně retušovaných fotografií. Fotografie obdržíte v nejvyšší kvalitě pro tisk a též i ve velikosti pro web.

Poptat termín

Svatební balíček Luxury


Během svatebního dne vám budu k dispozici celý den dle časové dohody a součástí balíčku je dokumentace příprav, kouzelné foto vašich prstýnků, obřadu, prvních novomanželských zamilovaných fotografií, hostiny, volné zábavy hostů, krájení dortu, prvního tance a večerní zábavy či her novomanželů.

U tohoto balíčku je výsledkem celkem cca 700-800 ručně retušovaných fotografií. Fotografie obdržíte v nejvyšší kvalitě pro tisk a též i ve velikosti pro web.

dále nabízím datovou přípravu fotoknihy s výběrem nejlepších fotografiií z vašeho dne. Cena samotné knihy se odvíjí od počtu vámi vybraných fotografií a dále pak podle zvoleného materiálu. Jedná se o ručně vyráběnou knihu, která opravdu vydrží roky. :)

Poptat termín

Napište mi


info@martyfoto.cz
+420 732 324 469

Jsem z Prahy, ale působím po celé České Republice


V případě volného termínu je třeba dohodnout termín předsvatební schůzky, kterou doporučuji uskutečnit nejpozději 2 měsíce před konáním samotné svatby pro doladění všech detailů a podrobností.